סטורי של פסטיגל אגדה מעכשיו - המופע המלאסטורי של פסטיגל אגדה מעכשיו המופע המלא לצפייה ישירה הוא המופע הגדול והנוצץ במיוחד בחג החנוכה, המשלב נבחרת כוכבים ושחקנים ענקית, ובמרכז עלילת סטורי של פסטיגל אגדה מעכשיו המופע המלא לצפייה ישירה חנוכה 2017 עומדים הכוכבים: עומר אדם, אליאנה תדהר, לי בירן, מיקי קם, דניאל גד, ניקי גולדשטיין, עדי חבשוש, לירון רביבו, שירה לוי, שרון צור, סטפן, שגיא ביטבוקס וכמובן האורחים המיוחדים והגדולים ביותר - סטטיק ובן אל תבורי.

פסטיגל ה-37 יוצא לדרך עם "סטורי של פסטיגל - אגדה מעכשיו" - מופע מחזמר מקורי שהוא סיפור אגדה מרגש, מצחיק וסוחף לכל המשפחה. השנה, הפסטיגל מתרחש בזמננו ומביא את סיפורן של שתי נסיכות: לירון - נערה שמעריצה את הזמר מספר אחד שמכונה גם הנסיך, ואליאנה - שגרה בבית אימה החורגת ושתי אחיותיה. הנסיך יוצא לדרך עם תחרות טלוויזיה שבה הוא יבחר זמרת אלמונית שתשיר איתו דואט והמלחמה יוצאת לדרך. במי יבחר הנסיך עומר אדם?

תקציר סטורי של פסטיגל הסרט המלא לצפייה ישירה: סטורי של פסטיגל – אגדה מעכשיו הוא מופע מרהיב, מושקע, מרגש ומעורר מחשבה בכיכובם של נבחרת כוכבים לכל המשפחה. כמו בכל מופע פסטיגל בשנים האחרונות, אנחנו מקפידים לשלב מסרים ותכנים מהותיים, בלי להוריד מהכיף הגדול של הילדים וההורים. השנה נשים דגש על האינדיבידואליות והייחודיות של כל אחד מהדמויות, לכל אחד יש את הסיפור המיוחד שלו. כל סיפור יכול להיות סיפור הצלחה אם זוכרים להתמקד במה שהופך כל אחד מאתנו למיוחד, לכל אחד מאתנו יש כישרון מיוחד.


אתר זה הוא אתר מידע אשר מספק מידע ותוכן חיוני לגולשים ברשת. אנו מאפשרים גישה למידע דרך אתרים המאפשרים זאת בצורה חוקית ומלאה.